Історія

У с.Соболівка в 1895 році була заснована однокласна церковно-приходська школа в приміщенні так званої «попової» економії, яке збереглося до цього часу. У 1920 році відкрито трикласну школу. В 1924 році школа стала чотирикласною. Вона складалась із чотирьох світлих кімнат та кімнати для вчителів. Із 1932 року - школа семирічна. В школі навчалось до 600 учнів. Перший випуск 7 класу був у 1935 році. Тривалий час школа була розміщена у кількох приміщеннях, які знаходились у різних кінцях села. В народі вони називались: «попова школа», «біла школа», «варнавова школа», «кравцева школа». Під час Великої Вітчизняної війни школа не працювала. Навчання було відновлене в 1944 році, хоча ремонтні роботи продовжувались до 1949 року. Із 1961 року школа стала восьмирічною. В ній навчалось до 200 учнів. В 1967 році розпочалось будівництво нової школи.

В 1969 році збудовано двоповерхове сучасне приміщення школи на 180 учнівських місць. Із 1995 року школу перейменовано в загальноосвітню І-ІІ ступенів. З 2004 року в школі почала працювати дошкільна група дитячого садка. В 2005 році школу реорганізовано в навчально-виховний комплекс. У 2016 року навчальний заклад реорганізовано у навчально-виховний комплекс І ступеня.

У школі навчались: Маслюк Петро Іванович, Кавалер Орденів Леніна та Трудового Червоного Прапора; Школьний Олексій Трохимович, кандидат біологічних наук; Яцентюк Віталій Григорович, лікар-проктолог, хірург вищої категорії, кандидат медичних наук; Маєтний Сергій Валентинович, завідувач реанімаційного відділення Шполянської районної лікарні; Капелюшний Валерій Петрович, доктор історичних наук, професор.

Школа працює над проблемою «Підвищення ефективності і якості уроку, як основної форми організації навчально-виховного процесу».

У школі обладнано 3 класних кімнати. До послуг учнів бібліотека, шкільна їдальня. Обладнано комп’ютерний клас, де проводять уроки вчителі різних предметів. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій. 

                                          

2222222222